Witajcie w Bloom,

o bloom

OLIVE MINIMAL

IRIS

ROMANTIC IVORY

ARIA

BELOVED

LAVENDER LOVE

WAVY

MODERN BEIGE

ELEGANT BOHO

CLASSIC BLUE

„ Jestem zachwycona współpracą z Panią Marceliną! Błyskawicznie (w ciągu jednego dnia) dogadałyśmy szczegóły. Projekt który otrzymałam był piękny, dokładnie taki jak go sobie wyobrażałam, a jakość zaproszeń profesjonalna. Kontakt, solidność, estetyka na najwyższym poziomie! Zdecydowanie polecam! ”

Wiktoria

„Przepiękna klasyczna papeteria ślubna, błyskawiczny czas realizacji i dbałość o każdy detal! Moje serduszko skradła alfabetyczna lista, dzięki której goście z łatwością mogli zlokalizować swój stolik.”

Anna

„Pracownia Marceli jest miejscem, które nade wszystko cechuje estetyka oraz niezwykła dbałość o szczegóły każdego z produktów, który oferuje. Sama Marcela jest wspaniałą osobą, a jej pracę mówią same za siebie. Polecam z całego serduszka!”

Oliwia

„Jesteśmy absolutnie zachwyceni tą współpracą. Marcela zadbała o to żeby nasz Wielki Dzień od strony papeteryjnej był naprawdę wyjątkowym wydarzeniem. Od zaproszeń, przez księgę gości po winietki - wszystko dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Bezproblemowa komunikacja, estetyczne wykonanie, artystyczne wyczucie... czego chcieć więcej? Dziękujemy!”

Iga

„Od pierwszego kontaktu przesympatyczna rozmowa, wszystko ustalane na bieżąco, bardzo profesjonalne podejście.
Cudowne jest to, że wszystko można ustalić w jednym miejscu, dzięki czemu udało mi się trzymać jednego stylu w trakcie planowania wesela. Polecam wszystkim znajomym parom i nigdy nie przestanę!”

Karolina

Projekt indywidualny,

to taki, który stworzę specjalnie dla Was. Będzie dopasowany do Waszego stylu i wrażliwości. Jeśli macie ukochanego psa, jesteście podróżnikami albo kochacie spacery po lesie, czemu by tego nie pokazać na zaproszeniach?

Pakiet decor.

Wiem, jak przytłaczająca może być organizacja wesela, szczególnie jeśli uroczystość ma chwycić gości za serce. Pomogę Wam to osiągnąć, Zaplanujemy każdy drobiazg, tak żeby wizualna część ślubu i wesela była spójna, piękna i wyjątkowa.