ZAPROSZENIA

ZAPROSZENIA Z GOTOWYCH KOLEKCJI

Zazwyczaj zaproszenia rozdaje się 3 - 6 miesięcy przed ślubem. Na realizację zaproszeń musicie uwzględnić 14 dni roboczych + czas wysyłki. 

Zamówienie możecie złożyć kupując na stronie interesującą Was ilość zaproszeń lub pisząc wiadomość mailową na adres kontakt@pracowniaslubnabloom.pl.

Skontaktuję się z Wami w obu przypadkach i prześlę formularz z listą gości i danymi do wypełnienia. Jeśli będziecie chcieli wprowadzić zmiany np. kolor papieru, krój pisma, grafikę, dodatki - ustalimy je właśnie wtedy. 

Po wypełnieniu formularza, prześlę Wam wizualizację papeterii do akceptacji. 

Czas realizacji liczy się od momentu gdy formularz zostanie wypełniony, projekt zaakceptowany, a wpłata zaksięgowana.

PROJEKT INDYWIDUALNY ZAPROSZEŃ

Jeśli w moim sklepie nie znaleźliście kolekcji dla siebie - nic straconego. Wspólnie możemy stworzyć Wasze wymarzone zaproszenia.

Po wykupieniu projektu (tutaj link: https://pracowniaslubnabloom.pl/products/projekt-zaproszen-slubnychskontaktuję się z Wami w celu ustalenia szczegółów. Dostaniecie ode mnie formularz do wypełnienia z podstawowymi informacjami o Waszym weselu i o Was. Następnie umówimy się na rozmowę telefoniczną lub on-line. Kolejnym etapem będzie przygotowanie pierwszej wersji projektu w formie cyfrowej. Po wprowadzeniu ewentualnych poprawek, wykonam próbki i wyślę Wam ich zdjęcia. Jeśli będzie chcieli, otrzymacie próbki również fizycznie.

Część projektowa potrwa 3-6 tygodni. Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji, zacznie się proces realizacji, który potrwa 14 dni roboczych. 

 

Istnieje możliwość wykupienia projektu indywidualnego zaproszeń i papeterii na wesele w jednym pakiecie, co wychodzi korzystniej cenowo.

https://pracowniaslubnabloom.pl/products/projekt-oprawy-graficznej-wesela