projekty indywidualne

Jeśli w moim sklepie nie znaleźliście kolekcji dla siebie - nic straconego. Wspólnie możemy stworzyć coś pięknego i unikatowego. 

JAK TO ZROBIĆ:

  1. Po zakupie, napiszcie do mnie wiadomość mailową z informacjami dotyczącymi wizji zaproszeń lub dekoracji, ich ilości, stylu, kolorystyki oraz elementów składowych. Możecie wspomnieć gdzie będzie się odbywało wesele. Zdjęcia inspiracji lub tablice Pinterestowe mile widziane! 
  2. Jeśli będziecie chcieli, będziemy mogli porozmawiać o Waszej wizji i moich propozycjach przez komunikator online.
  3. Po wstępnych rozmowach, prześlę wizualizacje oraz wycenę produktów. Po otrzymaniu projektu, zgłoście ewentualne poprawki. Naniosę zmiany, a następnie prześlę wersję właściwą, uwzględniającą Wasze uwagi, we wszystkich zamówionych wersjach. W cenie zamówienia otrzymacie dwukrotne bezpłatne poprawki. Każda kolejna poprawka to koszt 40zł.
  4. Przed przystąpieniem do realizacji proszę o wpłatę całości ceny realizacji produktów, podanej w wycenie. 
  5. Po akceptacji projektu, jeśli produkt wymaga personalizacji, wyślę Wam do uzupełnienia formularz na listę gości. Imiona i nazwiska muszą być odmienione przez przypadki, czyli być dokładnie w takiej formie, jaka ma być naniesiona na zaproszenia lub winietki. Lista powinna zakładać małe i wielkie litery. 
  6. Realizacja projektu, po ustaleniu szczegółów i zaksięgowaniu wpłaty z wyceny, zajmuje około 3 tygodni. 

Pamiętajcie, że przy zamawianiu planu stołów i winietek, musicie znać dokładną liczbę i imiona gości. Często, najlepiej jest poczekać z personalizacją tych produktów do ostatniego tygodnia przed ślubem. Rozsadzenie gości lubi się zmieniać. Może się zdarzyć, że za oddzielne przesyłki będziecie musieli zapłacić, ale będzie to spora oszczędność jeśli nie będziecie musieli zamawiać drugi raz planu stołów lub dodruku winietek :)