PAPETERIA NA WESELE

PAPETERIA Z GOTOWYCH KOLEKCJI

 

Termin na papeterię weselną możecie zarezerwować nawet kilka miesięcy przed ślubem, pisząc wiadomość mailową na adres kontakt@pracowniaslubnabloom.pl

Około 6 tygodni przed ślubem powinniście złożyć zamówienie. Możecie to zrobić przez sklep internetowy lub mailowo. Na tym etapie będę potrzebowała znać elementy papeterii, którą chcecie zamówić oraz ich ilość. W odpowiedzi przygotuję Wam wizualizację całej zamówionej papeterii. To będzie też moment na wprowadzenie ostatecznych poprawek.

Najpóźniej 3-4 tygodnie przed ślubem będę potrzebowała dokładnej listy gości i innych informacji, które będziecie chcieli umieścić na papeterii. Na podstawie tego przygotowuję finalne podsumowanie zamówienia wraz z wyceną. Gdy formularz będzie wypełniony, projekt zaakceptowany i wpłata zaksięgowana, zacznie się proces realizacji. Papeterię otrzymacie nie później niż 3 dni przed uroczystością. 

PROJEKT INDYWIDUALNY PAPETERII

Jeśli w moim sklepie nie znaleźliście kolekcji dla siebie - nic straconego. Wspólnie możemy stworzyć Waszą wymarzoną papeterię.

PAKIETY: 

· zaproszenia + papeteria https://pracowniaslubnabloom.pl/products/projekt-oprawy-graficznej-wesela

· papeteria https://pracowniaslubnabloom.pl/products/pakiet-standard-wedding

Po indywidulany projekt papeterii powinniście się zgłosić najpóźniej 8 tygodni przed ślubem. Na tym etapie będę potrzebowała znać elementy papeterii, którą chcecie zamówić oraz ich ilość. Jeśli opłaciliście projekt, skontaktuję się z Wami w celu ustalenia szczegółów. Dostaniecie ode mnie formularz do wypełnienia z podstawowymi informacjami o Waszym weselu i o Was. 

W odpowiedzi przygotuję Wam pierwszą wersję projektu. Po wprowadzeniu ewentualnych poprawek, wykonam próbki i wyślę Wam ich zdjęcia.

Najpóźniej 2-3 tygodnie przed ślubem będę potrzebowała dokładnej listy gości i innych informacji, które będziecie chcieli umieścić na papeterii. Na podstawie tego przygotowuję finalne podsumowanie zamówienia wraz z wyceną. Gdy formularz będzie wypełniony, projekt zaakceptowany i wpłata zaksięgowana, zacznie się proces realizacji. Papeterię otrzymacie nie później 2-4 dni przed uroczystością.