O BLOOM

Witajcie w Pracowni Ślubnej Bloom!
Znajdziecie tu całą potrzebną Wam papeterię i dodatki weselne. W ofercie posiadamy zarówno gotowe wzory, które możemy modyfikować jak i projekty indywidualne, które tworzę specjalnie dla Was. Chcąc ułatwić Wam ten stresujący proces planowania wesela, w ofercie mamy też mini wypożyczalnię dekoracji, które wyselekcjonowałam tak, by pasowały do estetyki stylu, w którym tworzę i do konkretnych elementów papeterii. Wszystko po to, żebyście jak najprzyjemniej przeszli przez proces tworzenia wizualnej oprawy Waszej uroczystości.
Jeśli tak jak ja kochacie minimalizm, jestem pewna, że razem stworzymy Waszą wymarzoną papeterię!

 

 

O MNIE

Nazywam się Marcela Paterman, z wykształcenia jestem graficzką i projektantką wnętrz. Stworzyłam Bloom przez zmiksowanie trzech moich największych pasji - ślubów, grafiki i pracy z papierem. W 2020 roku wzięłam pandemiczny ślub z miłością mojego życia i najlepszym przyjacielem i to właśnie mój ślub, był powodem, dla którego zajęłam się branżą ślubną. Czując się zagubiona w tym całym planowaniu, szukaniu kolorów, wzorów, dekoracji, potrzebowałam kogoś, kto by się na tym znał i holistycznie umiał mi doradzić. Potrzebowałam kogoś takiego, kim jestem teraz, dlatego chcę być tym kimś dla Was. 
Tak w ogóle, to ostatecznie mój ślub okazał się być wielkim sukcesem, wszystko do siebie pasowało, goście byli zachwyceni papeterią (którą sama zrobiłam) i dodatkami. W kolejnych latach pomagałam w tworzeniu opraw graficznych wesel znajomym, którzy jednogłośnie potem twierdzili, że moja pomoc była nieoceniona, co zmotywowało mnie na tyle, że postanowiłam otworzyć własną firmę z papeterią ślubną.
 
 Marcela