O Bloom

Małżeństwo od zawsze kojarzyło mi się z rozkwitem. 
Rozkwitem miłości do drugiej osoby, uczuć oraz życia. Rozkwit ten nie jest wymuszony, a naturalny i oparty na wzajemnym szacunku.
To właśnie rozkwit w tym rozumieniu oraz moja pasja do ślubów i wesel, które od zawsze mnie zachwycały, stanowiły podstawę do stworzenia Pracowni Ślubnej Bloom.
Bloom to ciepło, kolory, elegancja, a przede wszystkim Bloom to ja, Marcela. 
Bloom tworzy platformę, gdzie chciałabym poznać Waszą historię, a później móc opowiedzieć ją poprzez ślubne detale.
Projektowanie weselnych dodatków i oprawy to proces bardzo indywidualny, a nawet intymny. Dlatego zaufanie moich klientów oraz ich zadowolenie, to coś, co napędza moją pracownię oraz daje mi największą satysfakcję.
Bo każda wyjątkowa chwila zasługuje na wyjątkową oprawę.

O mnie

Nazywam się Marcela Paterman i jestem przeszczęśliwa, że mogę Was przywitać w mojej Pracowni Ślubnej Bloom.

O stworzeniu własnego projektu i pracy na swoich warunkach marzyłam od kiedy pamiętam, jednak chciałam podjąć się tego wyzwania dopiero, kiedy będę mogła połączyć to ze swoją pasją. I oto właśnie jestem!
Niedawno skończyłam studiować architekturę wnętrz, gdzie nie tylko mogłam realizować się w jednym z moich największych zamiłowań, obok kaligrafii i grafiki, ale również poznać tajniki pracy z klientem, i nauczyć się odpowiadać na jego potrzeby.
W moim odczuciu Bloom idealnie oddaje to, jaka jestem prywatnie – uśmiechnięta, kochająca kolory, pełna zapału, empatyczna i ciepła.

Jeśli o cieple mowa, to cenię je nie tylko w usposobieniu innych, ale również w naturze. Uwielbiam słoneczne dni, może to dlatego obecnie mieszkam we Wrocławiu, który rozpieszcza mnie takimi bardzo często. Wieczorami najchętniej oglądam Friends i wierzcie bądź nie, kocham ten serial pomimo faktu, że większość odcinków znam już na pamięć!
Chciałabym móc porozmawiać z każdym z Was z osobna i pomóc stworzyć wyjątkową oprawę dla Waszych wyjątkowych chwil, nie tylko jeśli jesteście w przededniu ślubu. Porozmawiajmy :)

Marcela